Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Synapsik MEN

Ocena 0/5

Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Synapsik, organizowanym pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Była to doskonała okazja do rozwijania umiejętności logicznego myślenia, koncentracji oraz kreatywnego rozwiązywania zadań dostosowanych do wieku uczestników. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do konkursu, wykazując się dużą wiedzą.
W dniu wczorajszym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.
Tytuł laureata zdobyli:
Antoni Kaczmarek z klasy I
Adrianna Synak z klasy I
Igor Hałasowski z klasy I
Alex Piasecki z klasy II
Oliwia Meyer z klasy II
Filip Nadobny z klasy II
Mateusz Wirkus z klasy III
Antonina Krzoska z klasy III
Borys Thiede z klasy III
Gratulacje do wszystkich uczestników

Galeria zdjęć

synapsa1 synapsa2 synapsa3 synapsa4 synapsa5 synapsa6 synapsik
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności