Dzień Mamy i Taty
13 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów klas I - III pod kierunkiem wychowawców. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem występowali dla swoich rodziców . Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki i drobne upominki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!