Gminne Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej
9 kwietnia 2025 r. na boisku trawiastym przy SP w Nowej Cerkwi odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej. Niestety, tym razem pogoda nie dopisała. Zawody odbyły się w chłodzie i wietrze, jednak jak to mówią, zła pogoda to tylko wymówka i nasze dziewczęta zakończyły rozgrywki na II miejscu, a chłopcy na III miejscu.
Warto zaznaczyć, że większość naszego składu w drużynie chłopców stanowili uczniowie z klas I - III.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!