II miejsce w Rugby Tag
W dniu 20.05.2025 r. na boisku szkolnym w SP w Silnie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Rugby Tag. W słonecznej pogodzie świetne humory i dobre nastawienie wszystkim dopisywało, a nasza szkoła została wicemistrzami gminy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!