Innowacja ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak"
Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego 0C w ramach prowadzonej innowacji ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak" przygotowały samodzielnie pyszne i zdrowe śniadanko. Najpierw wspólnie rozmawialiśmy o zasadach zdrowego odżywiania Następnie przystąpiliśmy do pracy To była bardzo cenna lekcja pełna uśmiechu i zadowolenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!