Jubileusz 25-lecia pracy zawodowej
W dniu dzisiejszym świętowaliśmy jubileusz 25-lecia pracy zawodowej naszego nauczyciela pani Renaty Śledź.
Dyrekcja , grono pedagogiczne oraz uczniowie złożyli serdeczne gratulacje oraz podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia.
Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów oraz satysfakcji z pracy zawodowej.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!