Kaszubskie warsztaty w klasie I
Uczniowie klasy I uczestniczyli w ciekawych warsztatach kaszubskich, które odbyły się w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach.
Podczas warsztatów uczniowie wykonali piękne lalki kaszubskie z drewnianych łyżek, rozwijając swoją kreatywność i zdolności manualne. Następnie wspólnie z panem Oskarem przygotowali pizzę, ucząc się współpracy i dobrej zabawy podczas gotowania. Na zakończenie dnia dzieci uczestniczyły w seansie filmowym, który był miłym podsumowaniem pełnego wrażeń spotkania. Dziękujemy na miłą współpracę Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!