Klasowe wigilie
Nasze klasowe wigilie odbyły się 19.12.2025 r.
Był to czas pełen wspólnoty, rozmów, serdecznych uśmiechów, składania życzeń i celebrowania bożonarodzeniowych tradycji oraz dobrych myśli.
W atmosferze życzliwości składaliśmy sobie świąteczne życzenia i spędziliśmy razem naprawdę wyjątkowe chwile. Uśmiechów było co niemiara. Było radośnie i bardzo świątecznie!
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli stworzyć ten wyjątkowy, ciepły klimat.
Dziękujemy wszystkim za ten piękny, wspólny czas!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!