W piątek dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach realizowanego tematu samodzielnie wykonały piękne kolorowe i zdrowe kanapki. Wszyscy dzielnie pracowali i trenowali samodzielność. Kanapki były pyszne i szybko zniknęły z talerzy ;)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!