Konkurs Kaszubska pisanka wielkanocna
Zapraszamy do udziału w konkursie zatytułowanym: Kaszubska pisanka wielkanocna. Konkurs skierowany jest do uczniów naszej szkoły z klas I - VIII. Prace można wykonać dowolną techniką i przy użyciu różnych materiałów. Każda pisanka powinna być podpisana ( imię, nazwisko, wiek, klasa). Pisanki dostarczamy do 11 kwietnia 2025 roku do nauczycieli języka kaszubskiego. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 kwietnia.
Regulamin konkursu dostępny w załączniku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!