Podziękowanie za zbiórkę darów na rzecz Domu dla Dzieci nr 3 w Małej Cerkwicy
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę darów na rzecz Domu dla Dzieci nr 3 w Małej Cerkwicy.
Dzięki Państwa życzliwości, wrażliwości i zaangażowaniu udało się zebrać wiele potrzebnych artykułów, które stanowią realne wsparcie dla wychowanków placówki. Okazana pomoc jest wyrazem empatii, solidarności oraz pięknej postawy społecznej.
Dziękujemy za każdy przekazany dar, poświęcony czas i otwarte serca. Wspólne działania po raz kolejny pokazały, że społeczność naszej szkoły potrafi skutecznie pomagać i dzielić się dobrem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!