Projekt „Zrób to sam – świat instrumentów”
W klasie 4 zapanowało ostatnio niezwykłe poruszenie, a wszystko to za sprawą projektu „Zrób to sam – świat instrumentów”. Uczniowie zamienili się w prawdziwych lutników i konstruktorów, udowadniając, że do stworzenia muzyki nie potrzeba drogiego sprzętu – wystarczy wyobraźnia i kilka przedmiotów z recyklingu. Uczniowie własnoręcznie wykonali instrumenty perkusyjne melodyczne i niemelodyczne.
Było naprawdę twórczo!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!