Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!
Rusza II edycja Miejsko-Gminnego Konkursu Plastycznego „Piękno Kaszub” pod hasłem „Pocztówka z Kaszub”.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I–III szkół podstawowych z miasta i gminy Chojnice.
Temat: praca plastyczna z motywem kaszubskim w formacie A3 – technika dowolna
Termin nadsyłania prac: do 12 maja 2025 r.
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
Do dzieła, młodzi artyści!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!