Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Spotkanie z policjantami

Ocena 0/5

14 marca 2025 r. uczniowie klas VI, VII i VIII mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielami policji. Podczas prelekcji omówiono kwestie związane z odpowiedzialnością prawną adekwatną do wieku uczniów. Poruszono tematy dotyczące demoralizacji, zasad poruszania się po chodniku oraz przepisów dotyczących jazdy hulajnogą elektryczną.
Uczniowie poznali również środki przymusu bezpośredniego oraz dowiedzieli się, jakie zadania wykonuje policjant dzielnicowy. Spotkanie było cenną lekcją na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności.

Galeria zdjęć

uczniowie policjant2 policja
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności