Sprzątanie Świata
W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Celem akcji jest kształtowanie postaw proekologicznych oraz troski o czystość najbliższego otoczenia.
Uczniowie, pod opieką nauczycieli, porządkowali teren wokół szkoły oraz pobliskie ulice.
Akacja, jak zawsze, była nie tylko okazją do wspólnej pracy, ale także lekcją odpowiedzialności za środowisko.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!