Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej
W dniach 29 września – 3 października 2025 r. nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej, zainicjowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na problem przemocy wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie postaw opartych na szacunku, empatii i współpracy.
Podczas trwania wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Gdańsku, który obserwował nasze inicjatywy.
Wierzymy, że wspólne działania przyczyniają się do budowania bezpiecznej, przyjaznej szkoły, w której każdy uczeń czuje się ważny, akceptowany i szanowany.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!