Warsztaty haftu kaszubskiego
17 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty haftu kaszubskiego , w których uczestniczyli uczniowie klas 4-8. Zajęcia prowadziła pani Lidia Czaplewska specjalistka od haftu kaszubskiego.
Dla wielu uczniów było to pierwsze spotkanie z igłą i nitką i było to ciekawe doświadczenie .
Dziękujemy pani Lidii Czaplewskiej za cenną lekcję.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!