Warsztaty w klasie 2
W ramach zajęć z języka kaszubskiego uczniowie klasy II wzięli udział w warsztatach artystycznych. Wykonali własnoręcznie broszki oraz magnesy inspirowane kaszubskimi motywami. Zajęcia pozwoliły uczniom twórczo wyrazić poznane treści.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!