Z dobroci serc
16 października w naszej szkole odbył się kiermasz ciast "Z DOBROCI SERC"Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję.
Wasze wsparcie to nie tylko pomoc finansowa, ale przede wszystkim dowód ludzkiej solidarności, empatii i dobra, które potrafi łączyć ludzi wokół ważnych spraw.
Wierzę, że dobro powraca, a ta akcja jest pięknym przykładem tego, jak wspólnymi siłami można uczynić coś naprawdę wyjątkowego.
Dziękujemy każdemu, kto choć w najmniejszy sposób przyczynił się do sukcesu tej inicjatywy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!