Zakończenie roku szkolnego w klasach przedszkolnych i 1 - 3
Zakończenie roku szkolnego w klasach przedszkolnych i 1 - 3
27.06.2025 r. w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny dla młodszych klas. Był to czas pełen nauki, zabawy, wyzwań i sukcesów – zarówno małych, jak i wielkich. Swoją obecnością uświetnił spotkanie p. Jerzy Baehr – Polski Kawaler Maltański.
Uczniowie pięknie recytowali, tańczyli i nie tylko.. Szczególnie wzruszający był moment pożegnania klas trzecich ze swoimi wychowawczynią. Przed nimi nowy etap – od września rozpoczną swoją przygodę jako czwartoklasiści! Na apelu podziękowaliśmy także rodzicom za ich zaangażowanie w życie szkoły.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólne chwile, rodzicom za wsparcie, a nauczycielom za serce i zaangażowanie. Życzymy Wam cudownych, bezpiecznych wakacji – pełnych słońca, uśmiechu i przygód!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!