Zimowy Krajobraz
W dniu 7 marca w oddziałach przedszkolnych ogłoszono wyniki szkolnego konkursu pt. „Zimowy krajobraz” . Prace uczestników były niezwykle piękne i interesujące. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, oraz gratulujemy osiągniętych wyników. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnych konkursach!
I miejsce - Jakub W.
II miejsce - Antoni Cz.
III miejsce - Vincent Z.
Wyróżnienie:
Kinga Cz., Witold L., Alicja Sz., Noelia L., Ignacy Cz., Szymon W., Miłosz M.
Za udział: Igor Sz., Maja Sz., Agata Cz., Hanna L., Marta S.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!