Mamo, tato wolę wodę
W ramach programu „Mamo, tato, wolę wodę”, dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b przeprowadziły ostatni eksperyment dotyczący właściwości wody . Celem było sprawdzenie, czy woda przecieka oraz czy materiał staje się cięższy po jej dodaniu. Następnie przedszkolaki zbadały, ile wody potrzeba, aby pieluszka zaczęła przeciekać. Całe doświadczenie było pełne ciekawych odkryć, zaskakujących momentów oraz radości, co było widoczne na twarzach dzieci . Na zakończenie zorganizowaliśmy dyskusję na temat wtórnego wykorzystania zużytych przedmiotów . Jak to często bywa, ilość pomysłów była ogromna, co zaowocowało stworzeniem własnych recyklingowych obrazów .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!