Rozstrzygnięcie konkursu Kaszubska Pisanka Wielkanocna
We wtorek nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu zatytułowanego Kaszubska Pisanka Wielkanocna. Na konkurs wpłynęło 17 pisanek , nagrody przyznano w dwóch kategoriach klasy 1-3 oraz 4-8.
Nagrody w kategorii klas młodszych :
I miejsce - Antonia z klasy II
II miejsce - Wojciech z klasy III
III miejsce - Paulina z klasy I
Wyróżnienie - Anna z klasy I
Klasy starsze :
I miejsce - Anastazja z klasy V
II miejsce - Kornelia z klasy IV
III miejsce - Zuzanna z klasy V
Wyróżnienie - Sonia z klasy V
Gratulacje dla wszystkich uczestników


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!