Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Rozstrzygnięcie konkursu Kaszubska Pisanka Wielkanocna

Ocena 0/5

We wtorek nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu zatytułowanego Kaszubska Pisanka Wielkanocna. Na konkurs wpłynęło 17 pisanek , nagrody przyznano w dwóch kategoriach klasy 1-3 oraz 4-8.
Nagrody w kategorii klas młodszych :
I miejsce - Antonia z klasy II
II miejsce - Wojciech z klasy III
III miejsce - Paulina z klasy I
Wyróżnienie - Anna z klasy I
Klasy starsze :
I miejsce - Anastazja z klasy V
II miejsce - Kornelia z klasy IV
III miejsce - Zuzanna z klasy V
Wyróżnienie - Sonia z klasy V
Gratulacje dla wszystkich uczestników

Galeria zdjęć

kaszusbkapisanka nagrody wreczenia2 wreczenia3 wreczenienagrod wręczenianagród
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności