Kaszubski Eko-Art
W dniu dzisiejszym nasze uczennice reprezentowały szkołę w kaszubskim konkursie recytatorskim Eko-Art. Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI Zuzanna Synak zdobyła 2 miejsce .
Z klasy II reprezentowała nas Oliwia Meyer, z klasy III Zofia Szymańska oraz z klasy VI Judyta Pruska i Zuzanna Synak.
Wielkie brawa dla wszyskich uczestniczek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!