Program „Pocztowe Przygody”
W oddziałach przedszkolnych odbyły się zajęcia w ramach programu "Pocztowe przygody" . Dzieci miały okazję poznać tajniki pracy listonosza, który odwiedził nas z ciekawymi opowieściami o swojej pracy . Spotkanie było pełne radości i edukacyjnych doświadczeń, a przedszkolaki miały szansę zadawać pytania oraz dowiedzieć się, jak wygląda proces dostarczania listów i paczek. Była to niezwykle cenna lekcja, dziękujemy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!