Dzień Kobiet
Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do nas wpadł.
Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z tysiącem róż.
I na przystanku przystanął wiatr i każdej Pani podawał kwiat!
Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!