Spotkanie z doradcą metodycznym
5 marca odbyło się w szkole spotkanie z doradcą metodycznym dla uczniów klas 7 i 8.
Pani Alina Urbańska przybliżyła uczniom cały proces przebiegu rekrutacji do szkół średnich i branżowych. Zapoznała z ważnymi terminami i potrzebną dokumentacją.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!