Bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy
16 października nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy”, organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
W wydarzeniu uczestniczyły wszystkie klasy od 1 do 8 oraz trzy oddziały przedszkolne.
Łącznie w akcji wzięło udział 200 uczniów oraz nauczycieli.
W realizacji przedsięwzięcia pomagali strażacy z OSP Ogorzeliny na czele z naczelnikiem panem Krzysztofem Laszkiewiczem, za co serdecznie dziękujemy!
Celem akcji było promowanie nauki udzielania pierwszej pomocy oraz uświadamianie, jak ważne jest szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia życia.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i pomocnikom za zaangażowanie oraz wspólne bicie rekordu!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!