„Coś się kończy, coś zaczyna...” - przejście na emeryturę p. Jacka Szramki
Szczęśliwej emerytury!
„Coś się kończy, coś zaczyna...”
27.06.2025 r., podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2024/2025, uczniowie i pracownicy szkoły z ogromnym wzruszeniem pożegnali p. Jacka Szramkę, który w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach przepracował 41 lat…
Były życzenia, kwiaty, uśmiechy i łzy wzruszenia...
Dziękujemy p. Jackowi za lata oddanej pracy, życzliwość, uśmiech i zaangażowanie, które zostaną z nami na długo. Jego obecność była nie tylko wsparciem, ale i ogromnym ludzkim ciepłem, z którego wszyscy mogliśmy czerpać.
„Przejście na emeryturę to nie tylko ważny etap w życiu każdego człowieka, ale także moment pełen emocji, refleksji i nowych możliwości. To czas, kiedy po latach pracy można wreszcie odpocząć, cieszyć się zasłużoną wolnością i realizować pasje, na które wcześniej nie zawsze starczało czasu.”
Życzymy p. Jackowi zdrowia, spokoju i wielu pięknych chwil spędzonych z najbliższymi, czasu tylko dla siebie – pełnego zdrowia, spełniania marzeń i odpoczynku, na który tak bardzo zasłużył. Mamy nadzieję, że emerytura będzie dla Niego nowym, pięknym rozdziałem – pełnym pasji i spotkań, niech każdy dzień przynosi Jemu radość i zadowolenie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!