Dzień Babci i Dziadka klasy I - III
W piątek w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbyły się uroczyste występy z okazji Dnia Babci i Dziadka . Podczas występów uczniowie klas I-III recytowali wiersze, śpiewali piosenki , prezentowali układy taneczne. Nie zabrakło scenek teatralnych oraz pięknych życzeń. To był wspaniały dzień , pełen wzruszeń i radości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!