Dzień naleśnika
Samorząd uczniowski zorganizował " słodką" akcję dla naszych uczniów.
DZIEŃ NALEŚNIKÓW odbył się 24 stycznia. Dzieci ze wszystkich oddziałów ucieszył fakt, że mogli zjeść słodziutkie naleśniki w szkole na drugie śniadanie.
Serdeczne podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH RODZICÓW za okazaną pomoc.
Zawsze możemy na Was liczyć.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!