Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ocena 0/5

W naszej szkole z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu odbyły się zajęcia profilaktyczne, mające na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat zagrożeń w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu. Podczas spotkań omówiono zasady ochrony prywatności, konsekwencje cyberprzemocy oraz sposoby reagowania na niebezpieczne sytuacje online. Szczególną uwagę poświęcono Netykiecie, czyli zasadom kulturalnego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności