EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2025
Uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Ogorzelinach dziś - 13 maja o godz. 9.00 rozpoczęli egzamin ósmoklasisty z języka polskiego!!
Przed Nimi niezwykle ważny moment – egzamin, który sprawdzi zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane przez ostatnie lata.
Życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, aby Wasz rozwój intelektualny został dobrze wykorzystany podczas tegorocznego egzaminu. Niech uzyskane przez Was wyniki będą jak najlepsze i otworzą przed Wami nowe horyzonty, pozwolą realizować pasje i staną się fundamentem przyszłych sukcesów.
Jutro egzamin z matematyki, a w czwartek z j. angielskiego.
Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości!
Kochani Ósmoklasiści!! Trzymamy kciuki dalej i życzymy powodzenia!!! Połamania piór!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!