Ptasie opowieści
Dzisiaj Pierwszaki uczestniczyły w warsztatach na ścieżce ornitologiczno - przyrodniczej "Kokoszka" k. Swornegaci.
Była to dla nich nagroda za zdobycie I miejsca w konkursie: "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę". Zaobserwowały z bliska skrzydlatych mieszkańców naszych lasów. Poznały ptasie zwyczaje i ciekawostki na ich temat. Po wędrówce wszyscy z przyjemnością wzięli udział w ognisku!
Szczególne podziękowania dla Pani Grażyny Jaszewskiej, która w ciekawy i wesoły sposób opowiadała nam o ptakach podczas dzisiejszej wycieczki Dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!