Eko-Bal
12 lutego w Szkole Podstawowej w Pawłowie odbył się XXVI gminny konkurs EkoBal, naszą szkołę reprezentowała drużyna z klasy I i II w inscenizacji pt. Przygoda w lesie , udało nam się zdobyć II miejsce . Wielkie brawa dla naszych zdolnych uczniów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!