Eko-wyprawa na dwóch kółkach!
Uczniowie klasy siódmej wybrali się dziś na wycieczkę rowerową do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze, gdzie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda droga śmieci od momentu wyrzucenia ich do kosza aż po ich ponowne wykorzystanie.
Podczas zwiedzania dowiedzieli się, jak ważna jest segregacja odpadów, poznali etapy ich przetwarzania oraz zobaczyli, jak nowoczesne technologie pomagają chronić środowisko.
To była nie tylko ciekawa lekcja ekologii w praktyce, ale też świetna okazja do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!