Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dnia 26 września 2025 r. w nasze szkole odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Swoje kandydatury przedstawili: Mateusz Gawkowski z kl. 8, Nikodem Dzierzyk z kl. 7, Kornelia Bukowska z kl. 7, Anastazja Kiedrowicz z kl. 6 i Zofia Kostanek z kl. 6. Każdy z kandydatów zaprezentował swoją osobę oraz pomysły na działania Samorządu w roku szkolnym 2025/2026. Następnie odbyły się wybory, w których uczestniczyli uczniowie z kl. 1 - 8. W Komisji Wyborczej zasiadały uczennice z kl. 6: Wiktoria Wiśniewska, Zuzanna Synak oraz Zofia Scheffler. Komisja czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.
W wyniku głosowania przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zostali:
Mateusz Gawkowski /przewodniczący/, Nikodem Dzierzyk /z-ca przewodniczącego/ i Kornelia Bukowska /skarbnik/.
Serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wyborach


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!