Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

Dnia 26 września 2025 r. w nasze szkole odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Swoje kandydatury przedstawili: Mateusz Gawkowski z kl. 8, Nikodem Dzierzyk z kl. 7, Kornelia Bukowska z kl. 7, Anastazja Kiedrowicz z kl. 6 i Zofia Kostanek z kl. 6. Każdy z kandydatów zaprezentował swoją osobę oraz pomysły na działania Samorządu w roku szkolnym 2025/2026. Następnie odbyły się wybory, w których uczestniczyli uczniowie z kl. 1 - 8. W Komisji Wyborczej zasiadały uczennice z kl. 6: Wiktoria Wiśniewska, Zuzanna Synak oraz Zofia Scheffler. Komisja czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.
W wyniku głosowania przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zostali:
Mateusz Gawkowski /przewodniczący/, Nikodem Dzierzyk /z-ca przewodniczącego/ i Kornelia Bukowska /skarbnik/.
Serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wyborach 

Galeria zdjęć

Samorząd Uczniowski Samorząd Uczniowski Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Komisja Głosowanie Głosowanie Głosowanie Głosowanie Głosowanie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności