Gminne Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym
7 maja 2025 r. w Nowej Cerkwi odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.
Reprezentacja naszej szkoły, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!