Gminne Igrzyska Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców
11 marca 2025 r. w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja była zawzięta, a nasze dziewczęta zajęły III, a chłopcy IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!