Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Gminne Igrzyska Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców

Ocena 0/5

11 marca 2025 r. w Szkole Podstawowej w Ogorzelinach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja była zawzięta, a nasze dziewczęta zajęły III, a chłopcy IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria zdjęć

Druzyna z SP Ogorzeliny w minikoszykówce Wręczenie nagród w minikoszykówce Wręczenie nagród w minikoszykówce Gra w minikoszykówkę Gra w minikoszykówkę Gra w minikoszykówkę Gra w minikoszykówkę Drużyny biorące udział w turnieju
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności