Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

Ocena 0/5

7 marca 2025 r. w Charzykowach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja była zacięta, jednak ostatecznie wśród dziewcząt wygrała SP z Ostrowitego, a wśród chłopców SP z Charzykowa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria zdjęć

Drużyny biorące udział w turnieju Drużyny biorące udział w turnieju Drużyny biorące udział w turnieju W trakcie meczu koszykówki W trakcie meczu koszykówki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności