Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców
7 marca 2025 r. w Charzykowach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja była zacięta, jednak ostatecznie wśród dziewcząt wygrała SP z Ostrowitego, a wśród chłopców SP z Charzykowa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!