Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców
13 marca w Nowej Cerkwi odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w okrojonym składzie, bo grały zaledwie piątką zawodniczek, wywalczyła wysokie II miejsce. Natomiast chłopcy po wyrównanej rywalizacji uplasowali się za podium.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!