Logo Szkoły Podstawowej im. polskich Kawalerów maltańskich w Ogorzelinach

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

Ocena 0/5

13 marca w Nowej Cerkwi odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w okrojonym składzie, bo grały zaledwie piątką zawodniczek, wywalczyła wysokie II miejsce. Natomiast chłopcy po wyrównanej rywalizacji uplasowali się za podium.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria zdjęć

Drużyny biorące udział w turnieju siatkówki Drużyny biorące udział w turnieju siatkówki Gra w siatkówkę Gra w siatkówkę Wręczenie nagród w turnieju siatkówki Wręczenie nagród w turnieju siatkówki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności