Gminne zawody w unihokeja - I i II miejsce dla SP Ogorzeliny
Sukces naszej szkoły!
W dniu 27.10.2025 roku w naszej szkole zostały zorganizowane Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeja. Po zaciętej rywalizacji nasi sportowcy pokazali świetną formę zajmując:
I miejsce - w kategorii dziewcząt w Igrzyskach Dzieci,
II miejsce - w kategorii chłopców w Igrzyskach Dzieci,
I miejsce - w kategorii dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
I miejsce - w kategorii chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale przede wszystkim wspaniałą pracą zespołową i duchem walki. W zawodach brały udział również drużyny ze Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi i Szkoły Podstawowej w Lichnowach.
Drużyny które zwyciężyły będą reprezentować nas w następnym etapie rozgrywek .
Gratulacje!!! Trzymamy kciuki za etap powiatowy!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!