Gminny Konkurs Ekologiczny
Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczniów!
Drużyna w składzie: Zuzanna Synak, Zofia Kostanek oraz Dawid Czaplewski zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym w Charzykowach!
Konkurs przebiegał pod hasłem: „XXX lat razem chronimy piękno borów i jezior”, a jego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Charzykowach.
To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem ich wiedzy, zaangażowania oraz troski o środowisko naturalne.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!