Gminny konkurs recytatorski ,,Jesienny Ogród Słów"
W dniu 24 października uczniowie z klasy 5,7 i 8 brali udział w gminnym konkursie recytatorskim - edycja IV ,,Jesienny Ogród Słów".
Nasi uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami oratorskimi.
W kategorii klas IV - VI Kaja Kiedrowicz z kl. 5 zajęła II miejsce, a Maja Kluza z kl. 5 - miejsce III.
W kategorii klas 7 - 8 Mateusz Gawkowski z kl. 8 okazał się bezkonkurencyjny i zdobył I miejsce, a Zofia Laskowska z kl. 7 II miejsce.
Serdecznie gratulujemy!!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!