Góra Grosza
Przez cały luty nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców udało nam się zebrać 446, 4 zł.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci w trudnej sytuacji życiowej - pomoc rzeczową, wsparcie psychologiczne, programy stypendialne oraz specjalistyczną opiekę całodobową.
Szczególne podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klasy ósmej i szóstej, którzy skrupulatnie posegregowali i podliczyli zebrane monety. Pieniądze zostały zapakowane i przekazane na Pocztę Polską, skąd trafią do Towarzystwa Nasz Dom.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją "groszową cegiełkę" do tej pięknej inicjatywy! Razem możemy więcej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!