I Kongres Nauczycieli Języka Kaszubskiego
Wczoraj, 13 września, w siedzibie Politechniki Gdańskiej odbyło się ważne spotkanie, w którym uczestniczyli nasi nauczyciele języka kaszubskiego: Kamila Oziemkiewicz i Magdalena Lella.
Obecność naszej społeczności w takim miejscu to dowód, że kaszubszczyzna jest żywą i nowoczesną częścią edukacji oraz kultury, a jej rola w szkołach i na uczelniach wciąż rośnie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!