Jasełka szkolne
19.12.2025 r. w czasie Wigilii szkolnej mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Na scenie pojawili się: Maryja, św. Józef, Trzej Królowie, Narratorzy i Anioły. Przedstawienie przeplatane było kolędami i pastorałkami w wykonaniu uczennic z klasy VI oraz śpiewem kaszubskiej piosenki świątecznej uczniów klas 1–3, a także subtelnego „Tańca Aniołów” w wykonaniu uczennic klasy 2, w przepięknych świecących pelerynach.
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów z klasy VI, VII i VIII i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte i nagrodzone gromkimi brawami. Jasełka przybliżyły nam tajemnicę Bożego Narodzenia. Aktorzy świetnie wyczuwali się w swoje role.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!